wtorek, 24 sierpnia 2021

zzzimno

 leje i nie mam butów na jesień. :( Dziś na maturach obmokłam tak, że potem nie wychodziłam z domu... i w zasadzie to spędziłam pół dnia na głupotach totalnych, jęcząc, że mi zzzzimno i mokro. Jutro muszę zakupić jakieś obuwie... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.