(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
dni roboczych do emerytury.
Zamknięcie tego bloga zbliża się coraz dłuższymi krokami, a zatem coraz szybciej nadchodzi.
Zapraszam tu :klik: i tu :klik:
paprotnik:
proszsz.