czyli odbieram ostatni urlop.
https://www.magnific.com/pl
Wprawdzie nie jestem nad morzem, ale z powodu postępującej upalnej suszy niedługo zostanie nam sam piach i niebo. Taki urlopowy minimalizm.
Gorąco jest.
To jeden z ostatnich wpisów na tym blogu. Blog nie zostanie usunięty ani schowany, natomiast już została zablokowana możliwość komentowania i z dniem 1 września 2026 przestaną pojawiać się na nim nowe wpisy.
Zapraszam na kontynuację bloga tu: klik:
