z jutrzejszą perspektywą nauczania zdalnego :P. Nawet nie ujeżdżanie komunikatorów, jutro w praniu się okaże, czy zechcą współpracować. Dogrywanie planu, kolejne zmiany. Całkiem nowy układ graficzny. :P Motywowanie ostatnich uczniów, żeby przesiedli się na gugle. W końcu przygotowanie zajęć, żeby jutro pociągnąć. Takie tam.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.