(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
bratki.
A z drobiu miałam dziś nalot czyżyków. W klatce wyglądają prawie jak kanarki :)))).
Jakie ładne kolory bratków. Muszę kiedyś tak posadzić kolorowe w jednym "korytku" jak to tu mówią =), czyli po mojemu w skrzynce..
bardzo lubię bratki i co roku mam w skrzynkach barwną mieszankę. Niektóre nawet pachną.
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Jakie ładne kolory bratków. Muszę kiedyś tak posadzić kolorowe w jednym "korytku" jak to tu mówią =), czyli po mojemu w skrzynce..
OdpowiedzUsuńbardzo lubię bratki i co roku mam w skrzynkach barwną mieszankę. Niektóre nawet pachną.
Usuń