(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
Śliczny kopciuszek. i tygrysie oraz nietygrysie (co słychać Panie Tygrysie?).
(a nic, nudzi mi się :)Kopciuszki się gdzieś niedaleko mnie ulęgły, bo dziś na ogrodzie miałam trzy żywe i jednego padłego (musiałam mu urządzić pogrzeb z łopaty).
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Śliczny kopciuszek. i tygrysie oraz nietygrysie (co słychać Panie Tygrysie?).
OdpowiedzUsuń(a nic, nudzi mi się :)
OdpowiedzUsuńKopciuszki się gdzieś niedaleko mnie ulęgły, bo dziś na ogrodzie miałam trzy żywe i jednego padłego (musiałam mu urządzić pogrzeb z łopaty).