niedziela, 3 grudnia 2023

o poranku

 

i potem



czyli pogłoski o śniegu nie były przesadzone. Ostatnia taką zimę pamiętam ze szczenięctwa.

Krótki spacer po parku



Kto nie widzi na zdjęciach poniżej raniuszka, niech poszuka na zauWażce :) , kto widzi też może poszukać :)))



a potem to już głównie praca. 

Na ścianie przedpokoju obok lustra zamieszkały renifery. 



Trzeba było jakoś zagospodarować ten pusty kawałek ściany, no. 

776.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.