wtorek, 25 października 2022

czapliniec

 z domieszką kormoranów i mew, czyli jak na okienku uciekłam na wagary nad Wisłę:







Poza tym mam parę trudnych sytuacji w domu i marzę, żeby minął czwartek. :P 

412.

2 komentarze:

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.