(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
Mam jeszcze własną sójkę.
A osina jest niemal jak mallorn. Srebrna kora, miedziane liście.
561.
Awans zwykle bywa przyjemny...ale ja też bym się nie cieszyła 😛 Moja Droga Nieznajomo zabieram Cię do siebie by Cię podczytywac bo dłużej zostać teraz nie mogę,ale mimo wszystko życzę Ci dobrego dnia.
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Awans zwykle bywa przyjemny...ale ja też bym się nie cieszyła 😛 Moja Droga Nieznajomo zabieram Cię do siebie by Cię podczytywac bo dłużej zostać teraz nie mogę,ale mimo wszystko życzę Ci dobrego dnia.
OdpowiedzUsuń