(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
o ile w tym wichrze dało się robić zdjęcia - to są. U nas znowu ziąb i dalej straszą przymrozkami.
565.
Piękne są ich zapach mnie upaja, od lat proszę się o perfum o tym zapachu i nie mogę się doprosić 😭😂 jakieś niekumate są te moje syny 🤔
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Piękne są ich zapach mnie upaja, od lat proszę się o perfum o tym zapachu i nie mogę się doprosić 😭😂 jakieś niekumate są te moje syny 🤔
OdpowiedzUsuń