(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
i czelendżowo:
Świetnie się sprawdza przy odmawianiu brewiarza.
Bardzo inspirujące. Szczególnie ten stroik ze świecą. Może zrobię sobie coś podobnego, zwłaszcza że mój bukiet z kiści ognika już zmarniał.
i niesłychanie proste w wykonaniu.
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Bardzo inspirujące. Szczególnie ten stroik ze świecą. Może zrobię sobie coś podobnego, zwłaszcza że mój bukiet z kiści ognika już zmarniał.
OdpowiedzUsuńi niesłychanie proste w wykonaniu.
Usuń