poniedziałek, 10 listopada 2025

kreatywnie

 i czelendżowo:

trafiła na drzwi:

na bazie zeszłorocznego stroika dokleiłam trochę liści, szyszeczkę i skrzydlak lipy.



minidywan w zakładce:

i na koniec



Świetnie się sprawdza przy odmawianiu brewiarza.

2 komentarze:

  1. Bardzo inspirujące. Szczególnie ten stroik ze świecą. Może zrobię sobie coś podobnego, zwłaszcza że mój bukiet z kiści ognika już zmarniał.

    OdpowiedzUsuń

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.