(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
uwielbiam nieoczywiste zdjęcia. Tym razem z Kazimierza.
Na przykład z sanktuarium w środku buszu. :)
znad Wisły
z wąwozów
No busz rzeczywiście. Szok.Kotek fajny.
gdyby to zdjęcie zrobić pod innym kątem, busz wcale nie rzuciłby się w oczy :)
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
No busz rzeczywiście. Szok.
OdpowiedzUsuńKotek fajny.
gdyby to zdjęcie zrobić pod innym kątem, busz wcale nie rzuciłby się w oczy :)
OdpowiedzUsuń