(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
fotoreportaż:
Czy wiewióra tez jadła loda? :)
Wiewióra jadła coś innego, bodaj nasiona lipy :). Mnie najbardziej rozczula to pierwsze pawie oczko na ogonie pawia-pryszczatego nastolatka :P.
🌹
😊😘
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Czy wiewióra tez jadła loda? :)
OdpowiedzUsuńWiewióra jadła coś innego, bodaj nasiona lipy :).
UsuńMnie najbardziej rozczula to pierwsze pawie oczko na ogonie pawia-pryszczatego nastolatka :P.
🌹
OdpowiedzUsuń😊😘
Usuń