środa, 30 kwietnia 2025

inauguracja fotopułapki

 niestety, słonko świeciło prosto w obiektyw.







Muszę ją chyba ustawiać obiektywem na północ.


Te brudne nogi to moje. 





oto kos :klik:



a oto drozd śpiewak :klik:.

Widziałam też, ku mojemu zdumieniu, młodziutkiego kosa, tegorocznego na pewno, ale już lotnego. Kiedy toto się wykluło i zdążyło urosnąć? 

Z portretów florystycznych:



i barwinki moje trzy:


1189.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.