poniedziałek, 26 maja 2025

tak na dzień matki

 

:))) tia...

A poza tym zakwitły mi żółte irysy


i orliki do wyboru do koloru






A ja oprócz bzdur plotę też i wianki, jak najmniejsze, żeby za dużo roślinek nie zrywać



a oto przepiękna czterolistna, którą spotkałam, nie zrywając.


1214.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.