środa, 30 czerwca 2021

z Łodzi ornitologicznie

 czyli łyski







i kurki wodne.








1 komentarz:

  1. Ooo, a w prawym górnym rogu cuś wyrosło na pustyni! :-)
    Oby zakwitła jak ogród.

    OdpowiedzUsuń

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.