wtorek, 19 listopada 2024

z zewnątrz

 gotowe:





Wydaje mi się, że dość sympatyczna komódka :).


Za oknem aktualnie wieje i pada, ale rano było nawet ładnie.



Zajmuję się głównie pracą i spaniem. Za tydzień minie jedna trzecia roku szkolnego.

1027.

4 komentarze:

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.