(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
Muszę odgrzebać foto Zdzisława. Hm a może Sylwester mu było?
a to zależy kogo masz na myśli :)
Już odgrzebałam i wstawiłam :).
Pozdrów Zdzisława :)
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Muszę odgrzebać foto Zdzisława. Hm a może Sylwester mu było?
OdpowiedzUsuńa to zależy kogo masz na myśli :)
UsuńJuż odgrzebałam i wstawiłam :).
UsuńPozdrów Zdzisława :)
Usuń