środa, 23 lipca 2025

umościć się w Zamościu :)

 - rzecz trochę niełatwa ze względu na odległość, acz wykonalna.




Przy okazji:



Kto chce posłuchać, niech wyszuka "katarynka w Zamościu". :)


Potem był jeszcze zwierzyniec :)







nie no, naprawdę Zwierzyniec był....



i Szczebrzeszyn, ten od chrząszcza


i znowu przy okazji



Lody zielone, roztoczańskie.



A potem jeszcze była Radecznica.






i niezwykle ciekawy powrót do domu :). 


Grunt, że skuteczny. :)))

1272.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.