(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
perkozki
o tia, perkozki.
i znowu kurki wodne
Chyba młodziutka.
I jeszcze rojnik, który musiałam, absolutnie musiałam kupić.
Wydaje mi się, że szczytem moich dzisiejszych dokonań będzie odkamienienie mumaka.
1278.
Ptactwo super. U mnie sroki, mewy i jerzyki. Kupno rojnika rozumiem w 100%.
A ode mnie jerzyki chyba dziś odleciały. Wczoraj było ich pełno, dziś nie ma. Dwa tygodnie za wcześnie.
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Ptactwo super. U mnie sroki, mewy i jerzyki.
OdpowiedzUsuńKupno rojnika rozumiem w 100%.
A ode mnie jerzyki chyba dziś odleciały. Wczoraj było ich pełno, dziś nie ma. Dwa tygodnie za wcześnie.
Usuń