(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
Potrzebujesz, jak sądzę, leniwych dni. Dobrze, że Ci się trafił i oby sporo jeszcze takich było.
Ciśnienie ciągle spada, a przynajmniej nie wzrasta i to nie pomaga.
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Potrzebujesz, jak sądzę, leniwych dni. Dobrze, że Ci się trafił i oby sporo jeszcze takich było.
OdpowiedzUsuńCiśnienie ciągle spada, a przynajmniej nie wzrasta i to nie pomaga.
Usuń