(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
zacznę pisać jak się schłodzi amen.
1033.
Hej:) Podaj mi nazwę swojego aparatu fotograficznego - szukam czegoś, a patrząc na Twoje zdjęcia - to może być to, czego ja szukam;-) Dzięki:)
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Hej:) Podaj mi nazwę swojego aparatu fotograficznego - szukam czegoś, a patrząc na Twoje zdjęcia - to może być to, czego ja szukam;-) Dzięki:)
OdpowiedzUsuń