(i na miarę możliwości ograniczając złośliwość :P)
Jakiś czas temu zrobiłam zdjęcie z dokładnie tego samego punktu (zdj. 5 & 6). Piękne miejsce.
one są z dwóch różnych punktów :P
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Jakiś czas temu zrobiłam zdjęcie z dokładnie tego samego punktu (zdj. 5 & 6). Piękne miejsce.
OdpowiedzUsuńone są z dwóch różnych punktów :P
Usuń