czyli dziś w nocy mróz, a potem wiosna.
W ogrodzie akcja "wymień wodomierz", kosztowała mnie trzy czwarte dzisieja :) i dzięki pomocy Pewnego Pana (dziękuję) przebiegła gładko. W karmniku tłuką się bogatki. Chyba jeszcze zimowe stadko.
A po blokowiskach już tłuką się grzywacze.
873.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.