Wysokość słoneczników wymaga zachowania odpowiedniej skali :).
Wpadłam na ogród jak po ogień, wyplewiłam maliny i uciekłam, marząc o przyszłym wrześniu i wizualizując, jak pięknie mój ogród będzie wtedy wyplewiony. Na razie musi się zmieścić między zakupami, sprzątaniem, gotowaniem obiadu, pracą, popołudniami słabości :P przespanymi na kanapie i milionem innych spraw i zajęć. I nie bardzo się mieści.
1323.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.