niedziela, 19 kwietnia 2026

dzielę się radością :)

 


To jest nabyty zeszłego lata wielkim wysiłkiem Magdy i moim paprotnik kolczysty - i wygląda na to, że przezimował i będzie rósł. Pokrzywa też. :) 

2 komentarze:

Blog został zamknięty, nie ma możliwości komentowania.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.